Information

wkładki standardowe  Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 17,66 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  mosiądz satyna WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: Alubrass W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  17,66 zł
  W magazynie
 • 17,99 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  nikiel satyna WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: Alubrass W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  17,99 zł
  W magazynie
 • 13,02 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  mosiądz  WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: M&D W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  13,02 zł
  W magazynie
 • 13,92 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  nikiel  WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: M&D W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  13,92 zł
  W magazynie
 • 24,00 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  mosiądz  WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: LOB W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  24,00 zł
  W magazynie
 • 34,99 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  nikiel WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: LOB W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  34,99 zł
  W magazynie
 • 10,23 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  chrom szczotkowany (NIKIEL/SATYNA) WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: CAM W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  10,23 zł
  W magazynie
 • 28,00 zł W magazynie

  WKŁADKA DRZWIOWA CZARNA PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka drzwiowa metalowa czarna z trzema kluczami w komplecie idealnie sprawdzi się w zestawie z czarnymi klamkami KOLOR: czarny ROZMIAR: do wyboru 30/30 30/35 30/45 30/50 40/55 50/50 W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz śrubę w kolorze wkładki

  28,00 zł
  W magazynie
 • 39,67 zł W magazynie

  WKŁADKA DRZWIOWA CZARNA Z GAŁKĄ PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka drzwiowa metalowa czarna z trzema kluczami w komplecie idealnie sprawdzi się w zestawie z czarnymi klamkami KOLOR: czarny ROZMIAR: do wyboru gałka po stronie szerszej lub węższej 30/45 30/50 40/55 50/50 W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz śrubę w kolorze wkładki

  39,67 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów