Information

wkładki standardowe  Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 15,89 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  mosiądz satyna WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: Alubrass W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  15,89 zł
  W magazynie
 • 16,74 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  nikiel satyna WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: Alubrass W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  16,74 zł
  W magazynie
 • 13,02 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  mosiądz  WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: M&D W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  13,02 zł
  W magazynie
 • 13,92 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  nikiel  WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: M&D W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  13,92 zł
  W magazynie
 • 21,98 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  mosiądz  WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: LOB W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  21,98 zł
  W magazynie
 • 34,99 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  nikiel WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: LOB W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  34,99 zł
  W magazynie
 • 10,23 zł W magazynie

  PRZEZNACZENIE: uniwersalna wkładka bębenkowa do zamka, pasuje do większości typowych zamków dostępnych na naszym rynku.  WYKOŃCZENIE:  chrom szczotkowany (NIKIEL/SATYNA) WERSJA:  standardowa  WYMIARY: dostępna w różnych rozmiarach PRODUCENT: CAM W zestawie otrzymują Państwo wkładkę, 3 klucze oraz elementy montażowe.

  10,23 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów